Perfect Property jest następcą Invest Dom Grójec

deweloper

DEWELOPER

Inwestując należy wiązać się z solidnymi partnerami. Nasze doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich oraz duże grono zadowolonych klientów są gwarancją jakości wykonania mieszkań i rzetelności przy wywiązaniu się z postanowień umowy.

8 LAT NA RYNKU

Firma Perfect Property jest następcą Invest Dom Grójec która została założona w 2011 roku. Od samego początku budujemy projekty deweloperskie na terenie Grójca. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwijamy się dynamicznie. Udziałowcami i zarządzającymi Spółką są osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej.

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Nasze realizacje cechuje dbałość o wysoką jakość użytych materiałów i wykonanych prac. W historii naszej działalności wybudowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące po 4 mieszkania, jak i duże osiedle. Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w kameralnych budynkach jednorodzinnych jak i domy w zabudowie szeregowej. Zakończone inwestycje to Osiedle Laskowa w Grójcu przy ul. Laskowej 32 oraz Nova Laskowa etapy od I do IV.

najlepsi na rynku

lat na rynku

Nasze realizacje cechuje dbałość o wysoką jakość użytych materiałów i wykonanych prac.

Perfect Property – Nasze doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich oraz duże grono zadowolonych klientów są gwarancją jakości wykonania mieszkań i rzetelności przy wywiązaniu się z postanowień umowy.